INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Mos vallë Loredana po fsheh se është SHTATZËNË me këtë veprim që bëri? [FOTO]

Pa prisni pak! Mos vallë Loredana po fsheh se është SHTATZËNË me këtë veprim që bëri? [FOTO]

Publikuar më: 19:23 24-07-2018

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi janë ndër çiftet, që na kanë rrëmbyer zemrat që në fillimet e lidhjes së tyre, por së fundmi janë përfolur se do të bëhen prinder për herë të parë.

Çifti vetë nuk ka dhënë asnjë shpjegim lidhur me këtë, as ka pohuar e as ka mohuar. Duhet thënë se kohëve të fundit Loredana është treguar më e kujdësshme me fotot, duke mos e nxjerrë në pah barkun, detaj ky që ka bërë më kuriozë fansat. E të njejtën gjë ka bërë edhe ditën e sotme ku ka publikuar disa foto në instastory në të cilat shihet në një pishinë, por është siguruar që barku i saj të mos duket në asnjërën prej tyre. Mos vallë po fsheh shtatzëninë me këtë veprim?

collaged.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027389526367188