INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjendet sozia e aktorit tuaj të preferuar turk dhe duken si dy pika uji, ngjashmëri e frikshme, apo jo? [FOTO]

Gjendet sozia e aktorit tuaj të preferuar turk dhe duken si dy pika uji, ngjashmëri e frikshme, apo jo? [FOTO]

Publikuar më: 18:40 24-07-2018

Ai është një nga aktorët më të kërkuar në Turqi i cili është bërë i famshëm në vendin tonë falë serialeve të shumtë që transmetohen në televizione të ndryshëm. Burak Ozçivit i njohur me emrin "Kemal" është aktori i preferuar i shumë vajzave në vendin tonë, mes tyre dhe personazheve të famshëm si Klea Huta, Adelina Tahiri, Adelina Berisha etj.

Mediat turke raportojnë se kanë zbuluar sozinë e aktorit dhe janë thuajse identik. Madje, ata kanë të njëjtin emër. Bëhet fjalë për Burak Khan, i cili është futbollist në Turqi. Edhe futbollisti nuk është fare i panjohur në Turqi, pasi ka më shumë se 80 mijë ndjekës në profilin e tij në “Instagram”.

Shihni dhe gjykojeni vetë!

collagedburk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037038326263428