INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FUN Snap - Olti Curri dhe rroga e tij e ‘çmendur’, Luana Vjollca ‘s’ka nevojë për ju’ se e uron vetë veten, Loredana Zefi dhe Mozzik [VIDEO]

FUN Snap - Olti Curri dhe rroga e tij e ‘çmendur’, Luana Vjollca ‘s’ka nevojë për ju’ se e uron vetë veten, Loredana Zefi dhe Mozzik [VIDEO]

Publikuar më: 23:28 20-06-2018

Snap FUN është një insert gallatë i përgatitur nga stafi i emisionit “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani dhe është I përjavshëm. Këtë herë u përfshinë në video këto personazhe VIP: Olti Curri, Luana Vjollca, Loredana Zefi dhe Mozzik.

Është një insert gallatë dhe mos e merrni shumë seriozisht, (sidomos Luanators-at, apo Olti-torsat etj, etj). Për të mos humbur kohë ju ftojmë të shihni videon më poshtë./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0040180683135986