INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Olti Curri ‘godet’ vajzat e showbiz-it shqiptar që kanë bërë operacione plastike, shihni me kë i krahason [FOTO]

Olti Curri ‘godet’ vajzat e showbiz-it shqiptar që kanë bërë operacione plastike, shihni me kë i krahason [FOTO]

Publikuar më: 22:30 16-05-2018

Gazetari Olti Curri është një ndër personazhet publikë më të ndjekur në rrjetet sociale dha zakonisht bën postime të ndryshme. Ai eshte shume aktiv ne rrjete sociale dhe shpesh here bën pastime thumbuese për shumë personazhe. Këtë herë ka bërë disa pastime ne lidhje me vajzat e showbiz-it shqiptare, të paktën me ato të cilat kanë bërë operacione plastike.

Ai i krahason 90% prej femrave të showbiz-it shqiptaro-kosovar me Moira Orfei, por jo kur ajo ishte e re dhe shumë seksi por tani që është 80 vjeç. Siç mund ta shihni edhe më poshtë./intv.al/

9e76e23b-5dad-4f79-b3d4-7231cf4d7425.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036990642547607