INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Gang Gang”, shihni si tallet Olti Curri me fenomenin Fero [VIDEO]

“Gang Gang”, shihni si tallet Olti Curri me fenomenin Fero [VIDEO]

Publikuar më: 22:46 09-02-2018

I vogël në moshë, por fama e tij po rritet ndjeshëm. Ai ka bërë “namin” në rrjetet sociale duke bërtitur “Gang Gang” për të promovuar këngën me të njejtin titull. Fero e publikoi para disa ditësh këngën e tij dhe në pak kohë ajo numëron mbi 2.5 milion klikime.  

Por siç duket fenomeni “Gang Gang” nuk i paska shpëtuar as Olti Currit, jo për faktin që bërtet, por për një gabim në një video pasi thotë: “Unë, vetë, personalisht, Fero”.  Oltit i ka bërë përshtypje fakti që Fero përdor 4 fjalë për të treguar se kush është dhe pyet se kush ia ka bërë gjuhën shqipe, Feros, Vali Korleone?

Article Logic
Execution time: 0.0030670166015625