INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Turp të keni! Deri tani e keni pirë kafen gabim dhe këtë sapo na e tregoi Olti Curri e futbollisti i famshëm shqiptar, mos e humbisni [VIDEO]

Turp të keni! Deri tani e keni pirë kafen gabim dhe këtë sapo na e tregoi Olti Curri e futbollisti i famshëm shqiptar, mos e humbisni [VIDEO]

Publikuar më: 20:13 03-04-2018

Mësoni si duhet pirë kafeja!

Sapo zgjohemi në mëngjes shumë prej nesh vrapojmë për të pirë një kafe, ose ndonjë produkt tjetër që ka si bazë kafenë dhe zakonisht e konsumojmë me stomakun e zbrazët. Të gjithë kanë mënyrën e tyre të konsumimit të kafesë, disa e shoqërojnë me ndonjë ëmbëlsirë, disa me ujë, e të tjerë me ndonjë cigare. Por ja që e paskemi pirë gabim deri tani, të paktën kështu thotë Olti Curri.

Ai ka publikuar një video në instastory të futbollistit të famshëm shqiptar, Pajtim Kasami, video kjo e kapur nga futbollisti tjetër Boriello dhe Kasami pasi pi kafenë, përplas buzët.

Do e provoni?

Article Logic
Execution time: 0.0033588409423828