INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miq miq, por Ledri Vula e ka gati bashkëpunimin e tij me armikun e Noizyt dhe me këtë këngëtare të njohur [FOTO]

Miq miq, por Ledri Vula e ka gati bashkëpunimin e tij me armikun e Noizyt dhe me këtë këngëtare të njohur [FOTO]

Publikuar më: 18:38 02-04-2018

Bashkëpunimi mes Noizyt dhe Ledi Vulës padyshim ishte një bashkëpunim i suksesshëm i cili u prit jashtëzakonisht mirë nga fansat e të dy reperave. Por pavarësisht të gjithave, pati edhe nga ato komentues që ngelën të habitur nga ky bashkëpunim dhe shkak për këtë gjë u bë pikërisht dissi që reperi shqiptar Noizy, i ka bërë Ledrit vite më parë.

Nëse e mbani mend kur Noizy ju drejtonte Ledrit duke i thënë, “Nusën tënde ta ka q*** krejt estrada, a po mgjon tash o Ledi Gaga”, gjithsesi duket se dyshja i kanë hedhur pas krahëve këto mosmarrëveshje dhe për të na e vërtetuar se ishin bërë miq nxorën këngën “Deri & Sot”.

auto_sjjssjj1512308099.jpg

Nejse, rëndësi ka që dy reperët më të suksesshëm shqiptar, sollën një bashkëpunim mjaft interesant.

Por mesa duket Ledri këtë verë po bëhet gati të na surprizojë të gjithëve. Së shpejti pritet që reperi të vijë në një bashkëpunim me Unikkatilin, një reper mjaft i talentuar, por njëkohësisht armik i “betuar” i shokut më të ri të Ledrit, Noizyt.

hqdefault.jpg

Por sipas “Prive”, Ledri nuk do të ndalet me aq, së shpejti pritet të lancohet edhe projekti më i ri muzikorë me këngëtaren Elvana Gjata.

elvana21.png

Sipas informacioneve kjo verë për Ledrin nuk do të mbarojë vetëm me këto dy bashkëpunime. Mesa duket kësaj radhe reperi do të bëjë “namin”.

Ledri-Vula.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0021839141845703