INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, nuk pritej! Selena Gomez lë pas ndarjen nga Justin Bieber, nis romancën me aktorin e njohur [FOTO]

WOW, nuk pritej! Selena Gomez lë pas ndarjen nga Justin Bieber, nis romancën me aktorin e njohur [FOTO]

Publikuar më: 22:26 16-05-2018

Por është shumë i madh! 

Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin një nga çiftet më të dashur nga publiku, por pas ribashkimit të tyre ata u ndanë prapë.
Nuk ishte e tëhën që lidhaj e tyre të zgjaste sërish, por mesa duket këngëtarja e talentuar ka nisur një romancë tjetër. Ndoshta nuk e prisnit, por mediat ndërkombëtare janë të bindur që Selena dhe aktori i njohur Justin Theroux tashmë janë më shumë se shokë. Selena single, Justin single sepse edhe ai u nda nga Jennifer Anniston dhe çdo gjë duket në rregull. Madje revista e njohur “Life & Style” i ka vendosur edhe si foto të parë në kopertinën e saj ku ka shkruar “It’s ON”.

ist.jpg


Shumë mendojnë se është e vërtetë, të tjerë thonë “photoshop”, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

xastin.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021059513092041