INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur videoklipi kthehet në një telenovelë! Yjet latinë do ju mahnisin me këtë këngë! [VIDEO]

Kur videoklipi kthehet në një telenovelë! Yjet latinë do ju mahnisin me këtë këngë! [VIDEO]

Publikuar më: 23:08 20-06-2018

Këtë herë si Hot of the Day do kemi një ndër këngët latine më të nxehta të javës dhe të sapo nxjerrë nga furra. Një klip shumë i veçantë dhe thuajse një film me vetë. Kënga gjithashtu! E kënduar nga J Balvin, Sky dhe Ozuna, te tre shume te suksesshem. Kenga titullohet KARMA. Klipi behet fjale per nje cift, qe sapo ndahen dhe sikush po shikon punën e vetë. Por në një moment sapo fillon kënga, djali gjen një makinë kohë, por nuk e dinte që ishte e tillë. Kthehet njëherë në të shkuarën ku kujton si janë njohur që të vegjël e më pas në një kohë kur janë të rritur dhe sheh momentet më të bukura mes tyre. Por me makinën shkon dhe në të ardhmen dhe sheh që vajza humb jetën.... pooor tani ja vlen ta shihni ju dhe mos e tregojmë ne!

Sot kjo këngë është prezantuar në emisionin ‘Fun Day’ me moderatoren Fatma Methasanin si ‘Hot of the Day’, pra e nxehta e ditës dhe ne ju ftojmë ta dëgjoni edhe ju tani:

 

Article Logic
Execution time: 0.0034229755401611