INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bën 'lëmsh' të gjithë VIP-at, por shihni foton e parë të Olti Currit në INSTAGRAM, kur e pëlqenin vetëm 38 persona [FOTO]

Bën 'lëmsh' të gjithë VIP-at, por shihni foton e parë të Olti Currit në INSTAGRAM, kur e pëlqenin vetëm 38 persona [FOTO]

Publikuar më: 23:25 07-06-2018

Olti Curri është një ndër opinionistët më të famshëm shqiptarë, që shquhet për aftësinë e tij si gazetar dhe si një ndër thumbuesit më me zë në vend. Por fillim nuk ka qenë i lehtë për të gjithë, mirëpo nëse bëjmë një xhiro nga instagrami i Oltit do shohim se ka shumë ndryshim, si të gjithë personazhet.

Fotoja e parë se ka vetëm 38 like dhe 0 komente, foto që daton në vitin 2013. Por gjërat kanë ndryshuar (do thoshte Elvana Gjata), tani Olti ka rreth 150 mijë ndjekës dhe fotoja e fundit ka 2214 ‘like’ dhe mund të themi: Aspak keq, Olti! Ndryshimi nga fotoja e parë deri te e fundit u fol në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma MethasaniINTv.

oltt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036499500274658