INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Gangsterja' e Mozzik, Loredana ju bën DISS-in këngëtareve shqiptare: Vetëm njëra meriton respekt [FOTO]

'Gangsterja' e Mozzik, Loredana ju bën DISS-in këngëtareve shqiptare: Vetëm njëra meriton respekt [FOTO]

Publikuar më: 23:01 21-06-2018

Shpesh herë shohim artistë shqiptare që përkrahin njëri-tjetrin në rrjete sociale, por shohim edhe që herë herë ata injorojnë kolegët e tyre. Kjo ndodh nga konkurrenca e madhe, por ka dhe nga ata që edhe pse dikush tjetër është më i mirë se ta, e lavdërojnë dhe thonë fjalët më të mira.

Së fundmi ishte Loredana, ajo që publikoi një video në ‘Insta Story’ në Instagram, ku tregonte se vetëm një prej këngëtareve shqiptareve ia vlen ta respektojë. Bëhet fjalë për Dua Lipa-n, por me këtë status Zefi tregon se nuk ka respekt për asnjë këngëtaret shqiptare.

“E vetmja shqiptare që meriton respekt për muzikë, Dua Lipa”, shkruan Loredana teksa në sfond dëgjon “New Rules”, këngën e Dua-s./intv.al/

klajdi-bruno-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0022509098052979