INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mendoni se vetëm Kallashi di të lëvizë gjoksin lart e poshtë? Elvana Gjata po e sfidon?! Sapo ‘çmendi’ të gjithë me këtë VIDEO

Mendoni se vetëm Kallashi di të lëvizë gjoksin lart e poshtë? Elvana Gjata po e sfidon?! Sapo ‘çmendi’ të gjithë me këtë VIDEO

Publikuar më: 22:49 21-06-2018

Elvana Gjata së fundmi ka publikuar këngën e saj “Ku vajti” duke i bashkangjitur edhe një klip që u përfol shumë në media dhe nga publiku i gjerë. Por në Instagram-in e saj, ajo ka postuar një video mjaft provokuese dhe na kujtoi pikërisht Kallashin.

Në videon e postuar Elvana na tregon si lëviz gjoksin e saj, njëherë lart e njëherë poshtë. Hmm, ç’ka dashur të thotë autorja me këtë video?! Sfidë Kallashit apo thjesht për të marrë vëmendje?! Kjo pasi shumë shpejt publikon këngën e re!/intv.al/

 

mamasita ?? what is coming ..... ?? can't fuckin' wait #elvanez ' @elvanagjataaaa

A post shared by e.gj ♡ (@elvanadiary) on

Article Logic
Execution time: 0.0036239624023438