INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana, e dashura e Mozzik paska ndryshuar drastikisht dhe nuk e njohëm në këtë foto të reperit, si ju duket? [FOTO]

Loredana, e dashura e Mozzik paska ndryshuar drastikisht dhe nuk e njohëm në këtë foto të reperit, si ju duket? [FOTO]

Publikuar më: 13:04 08-06-2018

Sa ndryshe!

Loredana Zefi njihet nga të gjithë ne si e dashura e Mozzik dhe prej muajsh të tërë ata po shijojnë lidhjen e tyre teksa shfaqen tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit. Madje Loredana ishte pjesë e projektit të fundit të Mozzik “Madam”, këngë kjo që i dedikohet pikërisht asaj dhe flet për një tradhëti të mundshme mes tyre. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale ku publikojë imazhe dhe video të ndryshme dhe në pjesën më të madhe të rasteve e kemi parë bjonde.

Por në një video që pamë sot, një brune qëndronte përkrah tij. Duke e parë me vëmendje vumë re se bëhej fjalë për Loredanën, e cila ka ndryshuar look. Ishim mësuar ta shihnim vetëm bionde, ndërsa këtë herë ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u kthyer në brune. Dhe Mozzik duket se i pëlqen shumë ky look i ri.

Article Logic
Execution time: 0.003324031829834