INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow, e papritur! Mozzik dhe Loredana së shpejti prindër? Zbulohet e vërteta! [FOTO]

Wow, e papritur! Mozzik dhe Loredana së shpejti prindër? Zbulohet e vërteta! [FOTO]

Publikuar më: 23:34 09-06-2018

Pas ri-publikimit dhe suksesit të madh që arriti me këngën “MADAM”, Mozzik tani është mëse i lumtur me arritjet e tij. Në klip shfaqet krah të dashurës së zemrës, Loredana Zefit, yllit të Instagram-it, e cila shumë shpejt vjen me një këngë në gjuhën gjermane.

Por e kishit menduar ndonjëherë se Mozzik dhe Loredana së shpejti mund të bëhen prindër?

Si duket reperi i famshëm, Mozzik do të bëhet baba. Sipas Prive, nëpërmjet të afërmve të dyshes, artisti dhe e dashura e tij Loredana janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Epo ky lajm do i gëzojë vërtet shumë të gjithë./intv.al/

bd6123be8b59f1298cf6c7078710996e_XL.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035369396209717