INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju i postoni fotot për qejf, por do të çuditeni se sa shumë fitojnë këta futbollista për një foto në INSTAGRAM [FOTO]

Ju i postoni fotot për qejf, por do të çuditeni se sa shumë fitojnë këta futbollista për një foto në INSTAGRAM [FOTO]

Publikuar më: 18:55 24-07-2018

E dini kush fiton më shumë? Shifra të çmendura! 

Pjesa më e madhe e njerëzve e përdorin Instagram-in për të postuar foto nga jeta e tyre e përditshme, megjithatë, ka edhe nga ata persona që e përdorin këtë rrjet social për të fituar para.

E disa prej tyre janë edhe futbollistët më të njohur në botë dhe sigurisht që në krye qëndron Cristiano Ronaldo, fitimet e të cilit për një postim të sponsorizuar, janë marramendëse. Besojeni ose jo, por Ronaldo fiton rreth 750 mijë dollarë duke lënë pas Neymar me 600 mijë dhe në vend të tretë Messi me 500 mijë dollarë.

report.png

Article Logic
Execution time: 0.003371000289917