INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana shtatzënë? Kjo FOTO me barkun e rrumbullakosur tregon shumë

Loredana shtatzënë? Kjo FOTO me barkun e rrumbullakosur tregon shumë

Publikuar më: 18:30 27-06-2018

E kishit menduar ndonjëherë se Mozzik dhe Loredana së shpejti mund të bëhen prindër?

Si fillim ky lajm u përhap nëpërmjet të afërmve të dyshes, të cilët treguan se Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Por ky thashethem nuk u pranua asnjëherë nga reperi dhe Loredana, por mund te themi se as u mohua gjithashtu. Por në emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani ka siguruar një pamje ku shihet me barkun e rrumbullakosur dhe në foto e shihni mjaft mirë dhe si duket mund të themi se thashethemet lart e poshtë mund të jenë të vërteta, por ende presim një përgjigje nga dyshja./intv.al/

2475f27c-01f1-4e01-a27d-70f7f55ca2a6.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035021305084229