INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Çmenden' fansat! Pas ndeshjes me Serbinë, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e Xhakës dhe Shaqirit! [FOTO]

'Çmenden' fansat! Pas ndeshjes me Serbinë, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e Xhakës dhe Shaqirit! [FOTO]

Publikuar më: 20:58 27-06-2018

Fitorja e Zvicrës kundër Serbisë, me golat e Xhakës dhe Shaqirit ka gëzuar gjithë shqiptarët. Reagimet pas kësaj fitore 2:1 të Zvicrës janë të shumta dhe shumë shqiptarë janë emocionuar. Por këtë herë emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani ka folur edhe për famën që dy shqiptarët kanë fituar pas ndeshjes duke siguruar dy foto mjaft interesante lidhur me Instagram-in e dyshes.

Nëse do bënit një ‘xhiro’ nga Instagram-i cunave pak ore para ndeshjes di shihnit se Xherdani kishte vetëm 1 milion ndjekës dhe Xhaka kishte 1.3 milion ndjekës

Por e dini ç’ka ndodhur?!

Tani nëse shihni profilet e tyre do shihni se Shaqiri ka 1.2 milion, ndërsa Xhaka ka 1.5 milion. Ç’ka do të thotë se mbi 200 mije ndjekës kanë filluar t’i ndjekin çunat.... Epo suksesi edhe shpërblehet kështu në ditët e sotme!/intv.al/

9d050a27-d529-4db0-a9bb-b0f891642f63.jpg

bde40662-13fa-4bb6-8378-db55ee7fffb3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027499198913574