INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Granit Xhaka publikon këtë foto pas fitores, NOIZY i lë komentin më epik duke sharë Serbinë, reagon edhe Ledri [FOTO]

HAHA! Granit Xhaka publikon këtë foto pas fitores, NOIZY i lë komentin më epik duke sharë Serbinë, reagon edhe Ledri [FOTO]

Publikuar më: 23:59 22-06-2018

Mbrëmjen e sotme zemrat tona u ngritën të gjitha peshë pas dy golave të shënuar nga futbollistët shqiptarë kundër kombëtares serbe. Pas fitores spektakolare, ka reguar Granit Xhaka i cili ka shprehur gëzimin në rrjetet sociale me anë të dy fotove të kapura nga ndeshja.

Por, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i këngëtarit Noizy, i cili në rrjetët sociale nuk përmbahet dhe shan rëndë Serbinë duke shkruar: “Shqipëri – Serb*i”. Më poshtë është edhe komenti tjetër i Ledri Vulës i cili shkruan: “Heronjtë nuk duken ndryshe”.

xha.png

Article Logic
Execution time: 0.0037269592285156