INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jona Spahiu na përshëndet nga Ibiza, e veshur me bikini dhe barkun e rrumbullakosur [FOTO]

Jona Spahiu na përshëndet nga Ibiza, e veshur me bikini dhe barkun e rrumbullakosur [FOTO]

Publikuar më: 23:20 27-06-2018

Moderatorja simaptike, Jona Spahiu i dha fund beqarisë vetëm para pak javësh duke u martuar me partnerin, Frenkli Ymeri. Ndërkohë që kishte qëndruar e distancuar nga rrjetet sociale prej disa ditësh, Jona tashmë është bërë më aktive në Instagram. Ajo së fundmi ka publikuar një foto e veshur me bikini dhe barkun e rrumbullakosur nga Ibiza. 

Spahiu shkelqen te kjo foto dhe duhet thënë se ka marre nje nur nga kjo shtatzëni./intv.al/

-640-0-5b33b2fc2d484.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003777027130127