INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Nuk do doja të isha pasagjere në fluturimin tonë”! Çfarë ndodhi në udhëtimin e Sarës dhe Ledionit? [FOTO]

“Nuk do doja të isha pasagjere në fluturimin tonë”! Çfarë ndodhi në udhëtimin e Sarës dhe Ledionit? [FOTO]

Publikuar më: 10:59 12-06-2017

Është një udhëtim i gjatë, shumë i gjatë për modëratorin e njohur dhe bjonden bukuroshe.

Plot 14 orë, dhe si të mos mjafton kjo edhe me një fëmijë të vogël. Çifti i njohur i botës së spektaklit duket se janë nisur në një udhëtim të gjatë, ku natyrisht kanë marrë me vete edhe vogëlushin e tyre London. Ishte vetë Sara ajo që e ndau lajmin me fansat e saj në Insta Story, duke publikuar edhe një foto shumë simpatike. Aty duken qartë duart dhe këmbët e vogla të London, por jo vetëm kaq. Ajo ka vendosur edhe një mbishkrim: “2 fluturime, 14 orë me një fëmijë. Le të themi thjesht që nuk do të doja të isha një pasagjere në fluturimin tonë”.

lond.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0078961849212646