INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha poston këtë FOTO me Ledionin dhe e quan kështu, por Sara ka diçka për t'i thënë

Lori Hoxha poston këtë FOTO me Ledionin dhe e quan kështu, por Sara ka diçka për t'i thënë

Publikuar më: 17:10 25-03-2018

Ledion Liço, Sara dhe Lori Hoxha tashmë njihen mjaft mirë nga të gjithë dhe shpesh herë komentohen ngado. Sara dhe Ledioni janë ndër çiftet më të pëlqyer shqiptare dhe fotot ku shihen bashkë janë akoma edhe me më shumë ‘like’ gjithashtu të komentuara por këtë herë është Lori ajo që ka postuar foto me Liço-n.

“#kuneter #L”, është mbishkrimi i blogeres së njohur, ndërsa Sara i shkruan: ”Ky hashtag është jetë. Ajo ndihet mjaft e lumtur që motra dhe bashkëshorti i saj kanë raport mjaft të mirë./intv.al/

f09b9bd8-34d3-4d24-90a0-42850f2eafa9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038070678710938