INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha mohoi martesën, Sara 'bën lëmsh' të gjithë: 'Duke shkuar tek festa e beqarisë së Lorit' [FOTO]

Lori Hoxha mohoi martesën, Sara 'bën lëmsh' të gjithë: 'Duke shkuar tek festa e beqarisë së Lorit' [FOTO]

Publikuar më: 17:14 18-03-2018

Së fundmi në disa portale u shkruajt se motrat Hoxha do tëmartoheshin në një dite dhe në të njëjtin vend. Por në një intervistë ditën e premte Lori sqaroi të gjithë se kjo gjë nuk ishte e vërtetë. Mirëpo edhe Sara ka dashur të ironizojë situatën me një mbishkrim në foton e fundit të postuar nga ajo.

'Duke shkuar tek festa e beqarisë së Lorit', -shkruan Sara ndërsa Lori ia kthen: "S'ke faj ti jo"./intv.al/

stfgh.png

Article Logic
Execution time: 0.0032730102539062