INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mundohet për mirë, por ky veprim i Sarës nuk i pëlqen aspak Lorit dhe këtë na e tregoi të gjithëve [FOTO]

Mundohet për mirë, por ky veprim i Sarës nuk i pëlqen aspak Lorit dhe këtë na e tregoi të gjithëve [FOTO]

Publikuar më: 13:58 29-03-2018

Kush ka motra botën ka!

Lori dhe Sara Hoxha janë dy motrat shumë të njohura për publikun shqiptar. Ato kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe pjesën më të madhe të ditës e kalojnë bashkë. Madje shpesh herë trashëgimtaret e “Top Channel” largohen për pushime bashkë, sigurisht që edhe në shoqërine e djalit të Sarës, London Noor Liço.

Vera po afron dhe siç duket Lori i është futur “kokë e këmbë” palestrës nga ku ka postuar shumë foto së fundmi, por motra e saj Sara herë pas here e “tundon” Lorin të prishë regjimin e saj.
Një rast të tillë Lori e ka publikuar në profilin e saj në SnapChat një foto të disa ëmbëlsirave që ka makinë dhe krahas tyre shkruan:

“Kur ti sapo ke mbaruar një seancë mjaft serioze në palestër, por Sara nuk do të që të jesh në formë,”-shkruan Lori krahas fotos.

tobefit.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036230087280273