INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana sapo na testoi kureshtjen për projektet e saj ndërkombëtare dhe ne e kemi një ide [VIDEO]

Elvana sapo na testoi kureshtjen për projektet e saj ndërkombëtare dhe ne e kemi një ide [VIDEO]

Publikuar më: 10:52 12-06-2017

Është kthyer në një puzzle të vërtetë pjesët e së cilit zbulohen pjesë pjesë pas çdo postimi të saj.

Elvana Gjata është shkëputur nga Shqipëria dhe është zhvendosur në Los Angeles në kërkim të një suksesi me përmasa ndërkombëtare. Pas disa seteve të reja fotografike dhe videos së fundit ku ngacmon kureshtjen e fansave dhe ndjekësve të saj, 30 vjeçarja sapo na dha një tjetër indikacion. Ajo ka postuar një video disa sekondëshe ku ajo që bie në sy është numri "4" të shkruar mbi video. Mendimi i parë që na vjen është se edhe Elvana, ashtu si Beyonce, do ta quajë albumin e saj thjesht "4". Fakti që shqiptarja është krahasuar shpesh me yllin botëror, na jep një arsye më tepër për ta menduar këtë. /intv.al/ 

Article Logic
Execution time: 0.0031590461730957