INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha e nisi me Era Istrefin, do ta përfundojë me Rita Orën? [FOTO]

Lori Hoxha e nisi me Era Istrefin, do ta përfundojë me Rita Orën? [FOTO]

Publikuar më: 12:15 12-06-2017

Trashëgimtarja e Top Medias duket se ka shkaur në ShBA me objektiva të mëdha.

Pushimet e saj padyshim u bënë më të këndshme se zakonisht kur përveçse vizitoi Shtetet e Bashkuara, kaloi edhe pak kohë të mirë përkrah Era Istreift dhe Anxhelina Hadërgjonajt. Tre bukuroshet janë argëtuar shumë në shoqërinë e njëra-tjetrës, ku kanë festuar si dhe kanë shijuar një xhiro me makinë në Los Angeles. Por jo vetëm kaq. Ndërkohë që bëhej gati për të dalë, Lori zgjodhi si muzë të saj për sa i përket veshjes bukuroshen me origjinë shqiptarë, Rita Orën. Të jetë ky vallë një sinjal se ajo është takimi i radhës për Lorin në Amerikë apo thjesht rastësi për dy vajza me shije të përbashkëta veshjeje?

lor.jpg

lor2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026369094848633