INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy e sulmoi ashpër dhe e ofendoi, tani Olti Curri e konsideron thjesht një fans! Ja komenti ironik i tij [FOTO]

Noizy e sulmoi ashpër dhe e ofendoi, tani Olti Curri e konsideron thjesht një fans! Ja komenti ironik i tij [FOTO]

Publikuar më: 13:21 15-06-2019


Sherri Noizy-Olti Curri ka qenë kryefjala e këtyre ditëve të fundit në portale dhe në rrjete sociale. Ky sherr me fyerje dhe ofendime nisi pasi Olti posti një foto të Noizyt dhe e ironizoi atë lidhur me kartën e studentëve. Reperi e ka lexuar këtë postim dhe ka vendosur që t’i përgjigjet Oltit, duke e ofenduar në statusin e tij.

Por nuk ka mbaruar me kaq, Noizy ka vazhduar t’i komentojë edhe në foto që ai ka postuar duke e ofenduar sërish.

Së fundmi Olti Curri ka postuar një foto në Instagram dhe ka ardhur një koment, por këtë herë jo nga Noizy, por nga një ndjekës i cili e ‘paralajmëron’ që të mos postojë më foto se do i komentojë reperi.
“Mos posto foto se po të komenton Zini e po ta prish foton”, i shkruan një ndjekës Oltit. “Profili është i hapur për të gjithë fansat e mi”, ia ka kthyer Olti në mënyrë ironike duke lënë të nënkuptohet se ai e konsideron një fans.

1-7.png

 

Një ditë më parë, në një postim të fundit të Oltit në Instagram, reperi ka lënë një koment ofendues. Bëji tag lokalit të të japin pije falas dhe merru me punët e tjerëve, se vetë s’ke. ? Dështak”, i shkruante Noizy, ndërsa Olti i përgjigjej: “Hahahhaha ik te “Portokallia” se na gajase me humor se me këngë s’po bon gjë. Të gjitha njesoj ke 10 vjet. Dështak kronik”.

Article Logic
Execution time: 0.015544891357422