INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Jap lekë vetëm ta shof një herë...''/ Olti Curri ofron lekë që Nora Istrefi të bëjë këtë gjë, ja si reagon këngëtarja! [FOTO]

''Jap lekë vetëm ta shof një herë...''/ Olti Curri ofron lekë që Nora Istrefi të bëjë këtë gjë, ja si reagon këngëtarja! [FOTO]

Publikuar më: 14:58 09-06-2019

Ai njihet si një nga personazhet më të drejtpërdrejtë edhe pse deklaratat e tij gjithnjë shkaktojnë debate, por syri kritik i Olti Currit është shumë i mprehtë. Ai ka një marrëdhënie shumë të mirë pothuajse me të gjithë artistët shqiptarë dhe personazhët e njohur publikë, por kur Oltit s’i pëlqen diçka, nuk heziton ta thotë këtë publikisht.

Së fundmi ai ka publikuar një foto të Nora Istrefit në Instagram për të cilën shkruan: “Nora Istrefi vajza më e qetë e estradës, jap lekë vetëm ta shoh një herë me nerva”.

 

herma.png

Shumë e goditur kjo nga Olti dhe siç duket i ka pëlqyer edhe Norës e cila e ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram duke i vendosur dhe një emoji që qesh me lot.

fakt.png

Article Logic
Execution time: 0.0073530673980713
array(1) { ["section"]=> string(119) "jap-leke-vete-ta-shof-nje-here-olti-curri-ofron-leke-qe-nora-istrefi-te-beje-kete-gje-ja-si-reagon-kengetarja-fot-95845" }