INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fotot e Nora Istrefit janë gjithçka që duhet të shihni sot, por e kishit vënë re këtë detaj? [FOTO]

Fotot e Nora Istrefit janë gjithçka që duhet të shihni sot, por e kishit vënë re këtë detaj? [FOTO]

Publikuar më: 18:01 26-05-2019

Nora Istrtefi konsiderohet një ndër këngëtaret më seksi në tregun muzikor shqiptar dhe jo më kot. Pasi të shihni këto foto që ajo ka postuar sot do të bindeni plotësisht.

E veshur më një fustan të gjatë të zi, i cili i nxirrte në pah format e saj, Nora është shfaqur shumë elegante dhe sensuale, teksa mbante në qafë një varëse luksoze të markës Chanel.
Flokët drejt dhe grimi i saj natyral i cili i ka theksuar tiparet e bukura të fytyrës, kanë kompletuar të gjithë pamjen.

 

View this post on Instagram

?

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Përpos të tjerave, na ka tërhequr vëmendjen tatuazhi i këngëtares. Në krahun e majtë të Nora Istrefit është shenja e pistolestës, por ende nuk e dimë arsyen e këtij tatuazhi dhe vetë ajo nuk ka folur nodnjëherë rreth kësaj.

fgn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0079970359802246