INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vijon sherri mes Tunës dhe Robertit? Tiani feston ditëlindjen, por a ishte familja e Norës? Këto FOTO i tregojnë të gjitha!

Vijon sherri mes Tunës dhe Robertit? Tiani feston ditëlindjen, por a ishte familja e Norës? Këto FOTO i tregojnë të gjitha!

Publikuar më: 08:43 03-05-2019

Vogëlushi i Tunës dhe Patrisit, Tiani festoi ditëlindjen ditën e djeshme dhe familja zgjodhën ta festojnë mes të afërmve dhe miqve.

Festa e ditëlindjes së Tianit kishte një tematikë të veçantë. "Mirëseerdhët në fermën tonë", shkroi Tuna në Instagram. Në fotot e publikuara Tiani është veshur me kominoshe dhe një shall të kuq si një fermer i vogël teksa i sollën edhe një qingj.

Por a ishin në këtë festë familja e Robert Berishës dhe Norës?

collageSADA.jpg

 

Ne i pamë të gjitha fotot që ka publikuar Tuna dhe Patrisi, por Nora, Roberti dhe e vogla Rene nuk dukeshin asgjëkundi, mirëpo Roberti i bëri një urim nga Instagram-i për djalin e vëllait të tij: “Gëzuar ditëlindjen Tian Patris Berisha!”

patirk.png

Article Logic
Execution time: 0.010583877563477