INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nora Istrefi feston sot ditëlindjen dhe surpriza që i ka bërë Robert Berisha do ju bëjë ta keni zili të gjithë! [FOTO]

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen dhe surpriza që i ka bërë Robert Berisha do ju bëjë ta keni zili të gjithë! [FOTO]

Publikuar më: 17:27 25-03-2019

Nora është një prej këngëtarëve më të njohura shqiptare, një nga më të dashurat për publikun, e cila përveç hiteve na mahnit me pamjen e saj super sexy. Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe bën plot 33 vite jetë.

Sigurisht që urimet për të janë të shumta dhe nuk kishte si të mungonte urimi dhe surpriza nga partneri i saj Robert Berisha. Ai e ka uruar në mënyrën më të ëmbël dhe romantike të mundshme.
Roberti bashkë me vajzën e tyre Renee janë ulur bashkë përpara pianos dhe i kanë kënduar Norës këngën e ditëlindjes. Në një video të publikuar në ‘Instagram’ shfaqet Roberti teksa i bie pianos dhe Renee e shoqëron duke kënduar.

Untitled.png

Article Logic
Execution time: 0.010833978652954