INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është shumë seksi, por përdor PHOTOSHOP?! Fansat kapin këtë DETAJ në foton e Nora Istrefit dhe si lënë gjë pa thënë! [FOTO]

Është shumë seksi, por përdor PHOTOSHOP?! Fansat kapin këtë DETAJ në foton e Nora Istrefit dhe si lënë gjë pa thënë! [FOTO]

Publikuar më: 16:55 11-01-2019

Jo gjithmonë mund të kuptohet e të vihet re se kur është përdorur photoshop, por ka patur raste që të jetë keqpërdorur dhe kjo viher re më lehtë. Një gjë e tillë i ka ndodhur së fundmi këngëtares së njohur Nora Istrefi, teksa ka publikuar dy foto në profilin e saj në “Instagram”.

Ndjekësit e saj e akuzojnë se ka përdorur “photoshop”, pasi sipas tyre i ka bërë sytë e mëdhenj.

Gjithashtu duket se është përdorur ky program për të bërë që të pasmet e këngëtares të duken më të ngritura. Murit të dhomës ku Nora ka pozuar duket se i ka rënë një hije, që e ka s’fomuar atë e kjo falë përdorimit të “photoshop”-it.

 

shkou.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028409957885742
    array(1) { ["section"]=> string(123) "eshte-shume-seksi-por-perdor-photoshop-fansat-kapin-kete-detaj-ne-foton-e-nora-istrefit-dhe-si-lene-gje-pa-thene-foto-84155" }