INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Aktori i famshëm TURK shkruan SHQIP dhe të gjithë fansat u habitën! [FOTO]

WOW! Aktori i famshëm TURK shkruan SHQIP dhe të gjithë fansat u habitën! [FOTO]

Publikuar më: 17:20 11-01-2019

Serialet turke janë bërë ndër serialet më të ndjekura në Shqipëri dhe jo vetëm e siç duket njerëzit kanë filluar të krijojnë pëlqime të ndryshme për aktorë apo aktore të ndryshme. Tashmë, aktorët turq janë kthyer në personazhet më të preferuar të shqiptarëve dhe jo vetëm

Së fundmi, aktori turk, Deniz Evin, të cilin e njohim për rolin e “Ymytit” në serialin “Më fal” ka bërë një postim në Instastory, përmes të cilës të gjithë fansave i’u ka thënë mirëmëngjesi.

Mirëmëngjesi ai ka shkruar në gjashtë gjuhë në mesin e tyre edhe në gjuhën shqipe. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që aktori ka shkruar fjalë në shqip, pasi edhe më parë ai bashkë me gruan e tij, Gaye Turgut kanë uruar disa festa në.

gun.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030460357666016
    array(1) { ["section"]=> string(81) "wow-aktori-i-famshem-turk-shkruan-shqip-dhe-te-gjithe-fansat-u-habiten-foto-84156" }