INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja SEKSI nxorri ‘bllof’ Feron, por habit me veprimin e saj pas postimit ku u fotografuan së bashku [FOTO]

Modelja SEKSI nxorri ‘bllof’ Feron, por habit me veprimin e saj pas postimit ku u fotografuan së bashku [FOTO]

Publikuar më: 17:30 11-01-2019

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë komentuar shumë, lidhur me faktin se ata janë në një marrëdhënie.

Reperi e ka mohuar shumë herë këtë, duke thënë se janë vetëm miq.

Mirëpo Arbenita e ka nxjerrë bllof reperin me postimin e saj në Instagram.

"Gjëja më e ëmbël", shkruan Arbenita në foton ku shfaqet me Feron, ç’ka ka nisur thashethemet se dyshja nuk janë thjesht shokë, por më shumë.

Por pas komenteve të shumta në këtë foto, Arbenita ka marrë një vendim që na ka habitur. Modelja seksi ka bllokuar komentet dhe tashmë askush nuk mund të komentojë këtë foto, vetëm mund t’i japin ‘like’. Nuk dihet arsyeja, por me siguri e ka bërë pasi mund të ketë patur edhe komente jo pozitive./intv.al/

df3be397-e097-4859-ad7a-41c36c3010c8.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081510543823242
    array(1) { ["section"]=> string(111) "modelja-seksi-nxorri-bllof-feron-por-habit-me-veprimin-e-saj-pas-postimit-ku-u-fotografuan-se-bashku-foto-84158" }