INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Olti Curri i bën Luanës dhe Ermalit atë që e kemi bërë të gjithë të paktën një herë! [VIDEO]

HAHA! Olti Curri i bën Luanës dhe Ermalit atë që e kemi bërë të gjithë të paktën një herë! [VIDEO]

Publikuar më: 18:48 11-01-2019

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur për sa i përket botës së shoëbizzit. Ai gjithnjë tërheq vëmendje me deklaratat e tij dhe shpeshherë demaskon fenomene të ndryshme. Asnjëherë nuk nguron ti thotë fjalët “pa dorashka” edhe nuk janë të pakët personazhet të cilët janë ngacmuar nga ai.

Olti është shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e tij foto e video të ndryshme dhe së fundmi ka bërë pak shaka me Ermal Mamaqin dhe Luana Vjollcën.

Teksa po shikonte në Tv disa sekuenca nga emisionet e tyre përkatëse, Olti u ka vendosur filtrat e Snapchatit. Kush duket më bukur?

ermali from Vimeointv.al on Vimeo.

Luana from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0081329345703125