INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nora Istrefi ndryshon krejtësisht look dhe është transformuar në një Kim Kardashian të vërtetë [FOTO]

Nora Istrefi ndryshon krejtësisht look dhe është transformuar në një Kim Kardashian të vërtetë [FOTO]

Publikuar më: 17:04 08-08-2018

Nora istrefi është një ndër këngëtaret më seksi dhe të tërheqëse të industrisë së muzikës shqiptare. Përveç muzikës së saj të bukur ajo shquhet për pamjen dhe trupin e saj. Gjithmonë e kemi parë në formë, edhe në ato ditë kur ishte shtatzënë, por edhe pas lindjes. 

Evoluimi i Norës në stil dhe pamje ka qenë i gjatë dhe i larmishëm, ku vlen të theksohet se gjithmonë ka rënë në sy për guximin e saj.


Edhe këtë herë Nora na vjen me një ndryshim look-u, e cila shfaqet tërësisht me flokë të zeza. Në fillim kur sheh foton që vetë Nora ka postuar në Instagram e ke pak të vështirë ta dallosh dot nëse është Kim Kardashian apo Nora. Gjithsesi duart e arta të Sellmës kanë sjellë një Nora ndryshe, por sigurisht të bukur dhe seksi.


“Si thoni për flokë të zeza?”, ka shkruar Nora përbri fotos dhe ne i themi 'Po Nora, të shkojnë me të vërtet shumë"

ff.png

Article Logic
Execution time: 0.0043809413909912