INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vazhdon sherri? Vajza e Robertit dhe Norës feston ditëlindjen, por kjo nuk pritej nga Tuna dhe Patrisi [FOTO]

Vazhdon sherri? Vajza e Robertit dhe Norës feston ditëlindjen, por kjo nuk pritej nga Tuna dhe Patrisi [FOTO]

Publikuar më: 09:58 16-05-2019

Ditën e djeshme vajza e çiftit të njohur të këngëtarëve Nora Istrefit dhe Robert Berishës, festoi 4 -vjetorin e lindjes. Në këtë ditë speciale nuk munguan urimet e shumta për vogëlushen Rene dhe sigurisht organizimi i festës përrallore, ku ishin mbledhur shumë fëmijë.

Mirëpo në festën e organizuar, vihej re mungesa e Tunës dhe e Patrisit, të cilët nuk ishin të pranishëm në këtë ditë të veçantë për vajzën e Norës dhe Robertit.

dekor.png

 

Ky i fundit publikoi fotot e urimeve që kishte marrë për të voglën e tij, dhe ajo që vumë re ishte mungesa e urimit të xhaxhait Patris i cili  kishte ditëlindjen e tij dje dhe urimet nuk munguan nga ana e bashkëshortes Tuna.

valdro.jpg

 

Dje këngëtarja festoi bashkë me kunatat e saj, motrat Berisha, të cilat me sa duket nuk ishin as te festa e mbesës.

mbesa.jpg

 

Pak ditë më parë edhe djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani festoi ditëlindjen dhe Roberti e uroi nipin me një postim në Instastory, por Patrisi pse nuk bëri një urim publik për mbesën e tij Rene?

tuna.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.009227991104126