INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Irina Shayk shihet në publik dorë për dorë me këtë person, nuk është Bradley Cooper [FOTO]

Irina Shayk shihet në publik dorë për dorë me këtë person, nuk është Bradley Cooper [FOTO]

Publikuar më: 13:19 15-06-2019

Irina Shayk, modelja ruse është një ndër modelet më të suksseshme dhe më seksi të botës. Ajo ka pushtuar çdo kopertinë reviste dhe sfilatë mode.

Ndarja e saj së bashku me ish-partnerin e saj Bradley Cooper bëri bujë të madhe në media të ndryshme rozë.

Por, me sa e kemi parë në postimet e saj të Instagramit duket sikur po e kalon shumë lehtshëm këtë ndarje duke bërë udhëtime të ndryshme së bashku me shoqërinë e saj të ngushtë.

Së fundmi, Irina Shayk ka kaluar pak kohë me shoqen e saj më të ngushtë e cila është një modele shumë e njohur për të gjithë ne, Stella Maxëell, ku të dyja vajzat mbanin duart të kryqëzuara bashkë gjatë një shëtitje në Firence të Italisë gjatë ditës së premte.

Irina kishte veshur një fustan të bardhë ku i’a tregonte mjaft mirë linjat perfekte trupore të saj.

auto_14801790-7143115-Fashion_Stella_looked_effortlessly_stylish_in_a_black_lace_top_w-a-7_15605409497651560589037.jpg

auto_14801796-7143115-Elegant_Styling_her_brunette_locks_into_a_sleek_updo_Irina_sport-a-3_15605409497621560589043.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0084888935089111