INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë ndarë? Reagon më në fund çifti më i komentuar i momentit [FOTO]

Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë ndarë? Reagon më në fund çifti më i komentuar i momentit [FOTO]

Publikuar më: 17:50 15-03-2019

Pas thashethemeve për tradhtinë e Bradley Cooper me Lady Gaga-n,çifti Brandley dhe Irina Shayk janë më të lumtur se kurrë në krahët e njëri tjetrit duke hedhur poshtë çdo dyshim për ndarjen e tyre! Ditën e djeshme ata janë fotografuar së bashku me vajzën e tyre të ulur në disa shkallë ,shumë të qeshur.

11023104-6812619-image-m-2_1552637433160.jpg11023108-6812619-image-m-11_1552638707476.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0085511207580566