INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy e sulmoi ashpër dhe e ofendoi, Olti Curri i kthehet KEQ: Po ma lyp, por nuk të ndihmoj dot! Lekët çoja Blerimit…[FOTO]

Noizy e sulmoi ashpër dhe e ofendoi, Olti Curri i kthehet KEQ: Po ma lyp, por nuk të ndihmoj dot! Lekët çoja Blerimit…[FOTO]

Publikuar më: 09:08 13-06-2019

Në rrjetet sociale ka nisur një sherr publik mes Olti Currit dhe Noizyt dhe “molla e sherrit” ishte një fotografi që blogeri i njohur postoi në Instagram.

Pas publikimit të fotos në të cilën ironizon reperin, Noizy ka reaguar keq mbrëmë duke e ‘sulmuar’ direkt Oltin. Ai madje e ka ‘ngacmuar’ lidhur me seksualitetin në mënyrë indirekte. (lexo këtu)

“@olticurri rob i dështum nga jeta. S'po të them gay, se gay esht Elton John, pastaj është zgjedhja jote jo e imja, gjithsesi për studentat është me ulje firma për 1 vit ka bërë më shum seç do bësh ti gjithë jetën me fotot qe poston nëpër Instagram me marr 50€ peace and love bro. Të fala gjitha portaleve tani.

P.s nuk isha aty me reklamu firmën time, isha për te firmos një kotratë. Por ti s'din çfarë janë kontratat, se je blogger”, ka shkruar Noizy pranë postimit ku shihet edhe fotografia e publikuar e Oltit. 

SER.jpg

 

Mirëpo s’ka munguar reagimi i Olti Currit i cili e ka sulmuar me idenë që s’di të flasë dhe se po luan me paratë e Blerim Destanit. Ja reagimi i tij:

dest.png

Article Logic
Execution time: 0.0032021999359131