INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njihuni me motin në ditën e parë të vitit

Njihuni me motin në ditën e parë të vitit

Publikuar më: 10:49 01-01-2019

1 janari dita e parë e vitit 2019 ka nisur me diell, por e ftohtë.

Për gjatë gjithë ditës vendi do të jetë nën “pushtetin” e temperaturave të ulëta, ku në zonat më të thella janë prezente dhe rreshjet e dëborës.
Po ç’parashikon e motit sot në disa zona të vendit a priten rreshje?
Instituti i Gjeshkencës raporton se sot nuk priten reshje, por bëjnë përjashtim qarqet si Vlora, Gjirokastëra dhe Korça, ku mund të ketë reshje lokale të dobëta.

Article Logic
Execution time: 0.0033729076385498