INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një urim prekës! Ariana Grande kujton...[FOTO]

Një urim prekës! Ariana Grande kujton...[FOTO]

Publikuar më: 11:05 24-10-2018

Jeta e saj së fundmi është përballur me një seri sfidash dhe Ariana Grande na ka lënë të kuptojmë se është një vajzë shumë e fortë.

Pasi u nda nga jeta ish i dashuri i saj Mac Miller në moshën 26-vjeçare, për Ariana Grande u bë publik lajmi se i ka dhënë fund lidhjes me të fejuarin e saj Pete Davidson.

Pavarësisht vuajtjeve, Ariana është bërë paksa nostalgjike duke kujtuar të ndjerin, gjyshin e saj.

“Gëzuar ditëlindjen gjyshi, na mungon”, shkruan Ariana në fotot nostalgjike që ka postuar në Instastory./intv.al/

gy8.PNG

 

 

h.PNG

 

 

dr567.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0033869743347168