INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të jetë Dhurata Dora kjo? Po këto ndërhyrje kirurgjikale? Do të habiteni nga...[FOTO]

Të jetë Dhurata Dora kjo? Po këto ndërhyrje kirurgjikale? Do të habiteni nga...[FOTO]

Publikuar më: 11:39 24-10-2018

Vjen një moment i caktuar kur mund të ndodhemi në dilemë nëse ajo që po shikojmë është realisht e mundur të jetë apo jo.

Dhurata Dora shkëlqen kudo, në performanca live, në klipet që realizon dhe në çdo moment ku ajo është prezente.

Jo vetëm e adhurueshme për zërin e ëmbël dhe melodioz që ka, por Dhurata adhurohet edhe për paraqitjen e saj fizike, e komplimentuar edhe si një nga këngëtaret më simpatike në botën rozë.

Një foto e rrallë, nga e shkuara, e zbuluar së fundmi na tregon shumë ndryshime fizike që kanë shoqëruar Dhuratën gjatë viteve.

Hunda, buzët dhe vetullat janë disa nga elementët që duket qartë se në të cilat këngëtarja ka kryer ndërhyrje kirurgjikale.

Po ju si mendoni, a duhet të kryejnë Vip-at ndërhyrje estetike?/intv.al/

2223.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0033600330352783