INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një stil origjinal për flokët, a do të guxonit sot…[FOTO]

Një stil origjinal për flokët, a do të guxonit sot…[FOTO]

Publikuar më: 17:55 07-02-2018

Stil ‘shokues’ për flokët.

Të paktën kështu do të dukeshin në ditët e sotme por në vitet 80 ishte më se normale.

Prerje shumë gazmore të cilat tregohen përmes këtyre fotove të shkrepura me shumë kënaqësi.

E nëse doni t’i provoni me të vërtetë duhet të jeni shumë guximtarë.

Shijojini përmes këtyre fotove dhe me siguri do të qeshni.

9.PNG

8.PNG

7.PNG

6.PNG

5.PNG

4.PNG

2.PNG

1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0028679370880127