INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një motër e mrekullueshme si Kiara Tito! Moderatorja i bën surprizën madhështore vëllait të saj për ditëlindje [FOTO]

Një motër e mrekullueshme si Kiara Tito! Moderatorja i bën surprizën madhështore vëllait të saj për ditëlindje [FOTO]

Publikuar më: 09:23 17-07-2019

Kiara Tito është padyshim një prej moderatoreve më të ndjekura, por dhe ndër më të komentuarat e sidomos për lidhjen me këngëtarin Butrint Imeri.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e sasj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu edhe nga ajo private.

Dita e djeshme për moderatoren bukuroshe ka qenë tepër e veçantë për arsye se vëllai i saj feston ditëlindjen, dhe ka shfrytëzuar rastin për të na prezantuar me vëllain e saj i cili mbushi 8 vjeç.

Moderatorja i kishte përgatitur një surprizë të madhe në shtëpi dhe pranë fotove të publikuara kishte shkruar:

“Vogëlushi im po rritet kaq shpejt. Gëzuar ditëlindjen vëllai im”.

-640-0-5d2ed0e232fa0.jpg

-640-0-5d2ed0e40075d.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030190944671631