INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm një velinë! Kiara Tito zbulon si dukej 6 vite më parë kur konkurronte tek Miss Shqipëria dhe zor se do e njihni [FOTO]

Jo vetëm një velinë! Kiara Tito zbulon si dukej 6 vite më parë kur konkurronte tek Miss Shqipëria dhe zor se do e njihni [FOTO]

Publikuar më: 11:19 06-07-2019

Kiara Tito është padyshim një prej moderatoreve më të ndjekura, por dhe ndër më të komentuarat e sidomos për lidhjen me këngëtarin Butrint Imeri. E teksa prej vitesh e kemi parë Kiarën në ekran si moderatore, në fakt fillimet saj kanë në ekran kanë nisur me një drejtim tjetër.

Ajo 6 vite më parë ka konkurruar tek Miss Shqipëria dhe ka qenë vetë moderatorja që ka kthyer kokën pak pas dhe ka postuar dje një foto shkëputur nga ai moment ku ajo është me flokë të gjata dhe veshje tradicionale. “Kjo foto është shkrepur në vitin 2013, atëherë kur mora pjesë në Miss Shqipëria. Një moment i paharrueshëm. Të shtunën, më 6 korrik, rikthehem aty ku nisi gjithçka, por këtë herë në mesin e anëtarëve të jurisë. U uroj shumë suksese të gjitha vajzave.”, ka shkruar Kiara në Instastory-n e saj.

kiara2.png

 

Gjithashtu Kiara para se të bëhej moderatore ka qenë velinë në emisionin invetigativ “Ça thu” që është transmetuar në ‘Agon Channel ‘nga Gentjan Zenelaj dhe Saimir Kodra.

 

ethgbsrbtfwqefc.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030839443206787