INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nicki Minaj e tepron këtë herë, çuditet pasi “thyen” rrjetin me këtë foto “HOT” [FOTO]

Nicki Minaj e tepron këtë herë, çuditet pasi “thyen” rrjetin me këtë foto “HOT” [FOTO]

Publikuar më: 13:27 15-12-2017

Nicki Minaj është një nga personazhet e cila nuk e ka aspak problem të tregojë më shumë se lëkurë dhe të themi të drejtën ka çfarë t’u ofrojë fansave të saj. Nuk është hera e parë dhe me siguri nuk do të jetë as e fundit që këngëtarja e njohur të tregohet “e pamëshirshme” me fansat duke publikuar foto tmerrësisht të nxehta.
Nicki ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet topless por thithkat i ka mbuluar ndërkohë që mbante veshur një palë të brendshme rozë.

nikos.png

Bashkangjitur me këtë foto, ajo publikoi një tjetër ku tregon fytyrën e saj të habitur si për të na treguar që është çuditur edhe vetë nga fotoja.

nikito.png

 

Article Logic
Execution time: 0.003835916519165