INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Festojnë ditëlindjen e parë të London-it, Ledioni, Sarës: Ia dolëm [FOTO]

Festojnë ditëlindjen e parë të London-it, Ledioni, Sarës: Ia dolëm [FOTO]

Publikuar më: 13:04 15-12-2017

13 dhjetori shënoi edhe ditëlindjen e parë të London Noor.

Mami Sara dhe babi Ledioni e kanë bërë tashmë vogëlushin personazh në rrjetet sociale ndaj edhe nuk ka si mungon vëmëndja ndaj tij. Çifti, gjatë 13 dhjetorit kanë ndarë me miqtë momente nga festa e ditëlindjes, përfshirë edhe urimin e veçantë për vogëlushin e tyre. Pak orë më parë Ledioni ka publikuar foton nga ditëlindja e London ku në krah shkruan edhe urimin duke iu drejtuar edhe bashkëshortes:  “Ditëlindja e parë e London Nor. Ia dolëm Sara Hoxha” – shkruan moderatori. 

zdgfhgj.png

12786bc743725951436d025707a0f5d5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025780200958252