INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndodh edhe kështu! Fansja i hedh reçipetat në skenë, reagimi i Ledrit është epik! [VIDEO]

Ndodh edhe kështu! Fansja i hedh reçipetat në skenë, reagimi i Ledrit është epik! [VIDEO]

Publikuar më: 09:17 29-07-2018

Përveç zemrës, “reçipetat” ti fali do i ketë thënë?! 

Ledri është një ndër reperat më të mirë shqiptarë dhe shumë i dashur nga publiku, sidomos nga femrat. Çdo këngë e tij është kthyer në hit dhe këtë e vërteton më së miri popullariteti i tij apo klikimet në YouTube. Ai gjithashtu është një ndër artistët më të kërkuar gjatë muajit të verës dhe kjo duket fare qartë nga koncertet e shumta që po zhvillon, mirëpo në qytetin e Gjakovës ai kishte një ndër koncertet më të bukura.

Fillimisht ishte Buta ai që hapi mbrëmjen me hitet e tij që i performoi para publikut. Kur ishte radha e Ledrit, atmosfera u ndez edhe më shumë, por në skenë ndodhi një gjë e pazakontë.

Një fanse i hodhi reçipetat në skenë në momentin që ai filloi performancën e cila u ndërpre një moment. I befasuar, reperi i mori ato dhe i largoi nga skena, duke ironizuar me madhësinë e tyre.

ledrizla from Elton Cara on Vimeo.

 

Article Logic
Execution time: 0.0079350471496582