INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri përfundon në Instagramin e Dua Lipa-s. Ledri Vula xheloz? Jo! Shihni si e quan ylli botëror, reperin [FOTO]

Dafina Zeqiri përfundon në Instagramin e Dua Lipa-s. Ledri Vula xheloz? Jo! Shihni si e quan ylli botëror, reperin [FOTO]

Publikuar më: 15:28 18-07-2018

Më në fund gushti po vjen dhe Dua Lipa e shumë yje të mëdhenj do të performojnë në një koncert gjigand në Prishtinë. Këtë herë babai i këngëtares shqiptare me famë botërore është kujdesur për çdo detaj. Personazhe mjaft të famshëm so performojnë HIT-et e tyre.

Mes shqiptarëve që do ngjiten në skenë janë edhe Dafina Zeqiri dhe reperi Ledri Vula. Këtë e lajmëroi edhe Dua në Instagram-in e saj, por si fillim na habiti me veprimin saj. Ajo postoi vetëm foton e Zeqirit dhe jo të Ledrit, shkruan intv.al

201b7eb1-f71e-4bf8-9c15-b04895e68df1.jpg

Por na qetësoi me postimin e saj në'insta story' . Dua postoi foton e Ledrit dhe mbi të gjitha, ajo e ka quajtur “zjarr”. E pra më në fund do shohim Ledrin bashkë me dy ish-të dashurat e tij, me të cilat ende ka një raport të mirë./intv.al/

64f387c2-b37e-4aee-8ac5-f8becb476bd1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003633975982666