INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri i lë këtë koment Noizyt, por ai lë SEEN! [FOTO]

Dafina Zeqiri i lë këtë koment Noizyt, por ai lë SEEN! [FOTO]

Publikuar më: 18:05 18-07-2018

Dafina Zeqiri është njëndër këngëtaret më COOL dhe stil të estredës shqiptare. Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të re, 'Fuego' e cila ka pasur impakt mjaft impakt në publik. Por edhe këngë të tjera janë lançuar këto kohë dhe një prej tyre është edhe projekti muzikor i Noizyt. 'TOTO' ka rezultuar një projekt mjaft i suksesshëm dhe reperi ka këtë shifër me anë të njëpostimi ku shihet personazhi i animuar, 'Goku'.

"Bad Man", e quan Duffy, por e dini që ZininZin ia la SEEN? Po, po edhe me siguri Dafina duhet të ketë menduar këtë fjali dhe me të drejtë: "Noizyyy, seen-i vret!/intv.al/

69cddcfa-c67a-43c4-918b-9154474e51d8.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034530162811279